• سبد خرید 0
  • لیست مورد علاقه 0
    نام محصول قیمت واحد وضعیت موجودی
    هیچ محصولی به لیست علاقه مندی ها اضافه نشده است

سبک های مد: 40 سبک مختلف (بخش اول)

شما به کدوم استایل علاقه دارید؟

استایل شما شخصیت شما را نشان می‌دهد. شما هنگامی لباس های مورد علاقه خود را می پوشید، احساس اعتماد به نفس ، قدرتمندی ، توانمندی و مهمتر از همه. خوشحالی می کنید. فشن به شما احساس توانمندی و قدرت عمل می دهد. یک نظریه وجود دارد که نشان می دهد که زمانی شما لباس خوشایند خود را می پوشید ماده دوپامین در مغز شما آزاد می شود که به شما احساس سبکبالی می دهد. (این جا رو ببینید)
خوب چی بهتر ازاین! حالا با هم یه دوری تو دنیای فشن می زنیم تا بتونید سبک خودتون رو پیدا کنید.

استایل خیابانی

Street wear Style

این سبک یک سبک مد فراگیر است. که در خیابان ها شکل گرفته وتکامل یافته است. این استایل ازفرهنگ اسکیت خیابان های کالیفرنیا سرچشمه گرفته است. اما امروزه طراحان بزرگ، برندها وحتی اینفلواتسرها همگی این سبک را پذیرفته اند و دیگر محدود به خیابان ها نیست. این استایل مظهر مد مدرن شهری است.

اگر می خواهید درباره این سبک و 7 اصل مورد نیاز برای پیروی از این سبک بیشتر بدانید این جا را کلیک کنید.

استایل مد محلی

Ethnic fashion style 

استایل مد محلی

این سبک برای لباسهایی است که کاملا و یا در بخش هایی، از لباسهای سنتی ملل مختلف الهام گرفته اند. رد پای بلوزهای دهقانی مکزیکی، کت های افغان، کیمونوی ژاپنی، تونیک های شرقی و نوارهای رنگارنگ کولی ها، در طرحهای طراحان بزرگ دیده می شود. در ایران هم این شیوه کاملا فراگیر شده است.

استایل رسمی اداری

Formal Office Wear

استایل رسمی کاری

حتی برای کسانی که همیشه راحت لباس می پوشند و به ندرت در مورد لباس خودشون فکر می کنند، این که چه لباسی در محل کار به ویژه در جلسات و ماموریت ها باید پوشید؟ یک معضل بزرگ است. سبک رسمی اداری به این بخش می پردازد که شامل کت و شلوار تیره و رسمی و کراوات برای آقایان و دامن، پیراهن و شلوار مخصوص خانمها است. گریزی از این سبک نیست اگر می خواهید درمحل کار خود بدرخشید.

استایل غیررسمی کاری

Business Casual

استایل غیر رسمی کاری
مثالی از سبک غیر رسمی کاری

این که قسمت بالایی لباس شامل پیراهن، کت و … از نوع رسمی رسمی انتخاب شود، برای فضای کار کفایت می کند. یک کت تک با شلوار ستش و یا شلوار کتان و یک پیراهن یغه دار، با یا بدون کراوات، رایج ترین ست برای پوشش غیر رسمی کار آقایان است. استفاده از ژاکت های اسپرت هم خیلی متداول است. برای خانمها دامن و بلوز و یا تونیک مناسب با یک ژاکت و یا کت تک ست، سبک نیمه رسمی کاری خانمهاست.

بخش بعدی این مقاله را می توانید از اینجا بخوانید.

نوشته در Uncategorized و برچسب گذاری شده است
  • 0 دیدگاه در

ارسال یک دیدگاه

...