• سبد خرید 0
  • لیست مورد علاقه 0
    نام محصول قیمت واحد وضعیت موجودی
    هیچ محصولی به لیست علاقه مندی ها اضافه نشده است

سبک های مد: 40 سبک مختلف (بخش دوم)

در مقاله قبلی نگاهی انداختیم به تعدادی از استایل‌های رایج، ادامه مطالب مقاله‌ی قبل را می‌توانید در ادامه بخوانید.

لباس رسمی میهمانی

Evening Black Tie

استایل لباس رسمی مهمانی
مثالی از استایل رسمی مهمانی

این سبک لباس شلمل کت و شلوار رسمی همراه کراوات و یا پاپیون و اکسسوری شامل کاف لینک و … برای آقایان است. و پیراهن های رسمی و مجلل بلند برای خانمها مخصوص میهمانیهای شب و یا پیراهن های کوتاه برای میهمانی های بعد ازظهر.

سبک لباس ورزشی

Sports Wear

استایل لباس ورزشی
مثالی از استایل لباس ورزشی

امروزه لباس ورزشی مترادف است با لباس راحتی. در حالی که در گذشته لباس ورزشی فقط تن ورزشکاران دیده می شد. امروزه سلبریتی ها را با لباس ورزشی میبینی بدون این که حتی 5 دقیقه ورزش کرده باشند. اغلب لباسهای ورزشی از پارچه هایی تولید شدند که خیلی راحت هستند و در همه جا قابل پوشیدن هستند. و در عین حال تن خور خوبی دارند که به اندازه کافی جذاب و خوش فرم به در نظر برسند. انواع ساق (لگ این، تاپ، لباس زیر ورزشی، لباس بیرون ورزشی، پولو شرت (تی شرت یغه دار)، شلوار یوگا همگی لباسهای هستند که از لباس ورزشی فراتر رفته اند و وارد مد شده اند.

سبک راکر

Rocker Chic Style

مثالی از استایل راکر

مشخصه های این سبک شلوار چرمی تنگ، شلوار جین، چکمه های مشکی و پاشنه بلند، تی شرت های طرح دار Vintage T ، و کاپشن همگی به رنگ تیره. رنگ تیره در همه زیورآلات و آرایش هم باید رعایت شود. سایر ویژگی های این سبک لاک ناخن سیاه، گل میخ در بخش های مختلف لباس، زیور آلات زیاد شامل انواع دست بند های مختلف و گردن بند و…   (shirts)

سبک اسکیت بازها

Skateboarders

ممکن است شما هیچ وقت یک اسکیت بورد را لمس نکرده باشید، اما هنوز هم می توانید یک اسکیت باز باشید! لباس های راحت و گشاد و کاربردی با طرح هایی از سوپرمن و … از مشخصه های این سبک است.

تی شرت های آورسایز گرافیکی با یک پیراهن دکمه دار جلو باز، کفش ورزشی و یا کفش مخصوص اسکیت، شلوار مخصوص اسکیت و یا شلوارک و هودی، همه لباسهای مخصوص این سبک هستند.

سبک گوتیک

Goth Fashion

گوتیک به سبک اسرار آمیز و تاریک اطلاق میشود. این سبک لباس شاید شما را به یاد خون آشام های فیلمهای ترسناک بیندازد و یا آن را در لباسهای برخی گروهای موسیقی راک دیده باشید. اما این سبک فراتر از مد لباس است و مکتبی شناخته شده در ادبیات و سینما است که پیروان پر شور خود را دارد.

سبک لولیتا

Lolita Fashion

فکر می کنم هر کسی با دیدن این تصاویر کارتونی جذاب به وجد می آید.لولیتا در حقیقت یک خرده فرهنگ ژاپنی در فشن است که بسیار تحت تأثیر لباس دوره های قرن 19 انگلستان و سبک ویکتوریا می باشد. در این سبک دخترهای بزرگ به شیوه دختر بچه ها لباس می پوشند. کمد لباس این سبک پر است از لباسهای عروسکی با آستین های پفی، جورابهای رنگی، سربندهای متنوع، ژاکتهای سبک و انواع گل سر و دستکش.

ادامه‌ی متن این مقاله را می‌توانید از اینجا بخوانید.

نوشته در Uncategorized و برچسب گذاری شده است
  • 0 دیدگاه در

ارسال یک دیدگاه

...